GLASS & CERAMICS / Glass / Vaser/flaskor (dds) 4925016
nr 492 5016
Vaser/flaskor (dds)
Lenght: ()
2 st, Erik Höglund (1932-1998), Boda Glasbruk 1950-tal, brunt glas, höjd 17, 5 cm, signerade H 792, en med originaletikett ERIK HÖGLUN D
Withdrawn
Monday October 29 2007
at 17:36:08
- Thema-auction